TOPTAN BİLGİSAYAR SARF MALZEME

Ödeme Seçenekleri

Havale/EFT ile Ödeme

Siparişinizi havale/EFT ödeme seçeneğini kullanarak oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra, işleme alınabilmesi için sipariş tutarını (kargo bedeli dahil) belirtilen hesaba göndermelisiniz. Aksi durumda siparişiniz “Ödeme Bekleniyor” statüsünde bekleyecektir.

Kredi/Banka Kartı ile Ödeme

Yaptığınız alışverişin bedelini, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmak için +90 224 251 60 00 numaralı telefondan bizimle irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Müşterilerimizin kart güvenliğini artırmak için kart işlemlerinde 3D Secure sistemi kullanılmaktadır. Kart sahibine mesaj gelmekte ve işleme o şekilde devam edilmektedir. Kart bilgileriniz SSL protokolü ile güvence altındadır. Girdiğiniz bilgiler SSL güvenlik protokolü sertifikasıyla güvenli ortamda bankaya iletilir.

Kart ile alışveriş yaparken lütfen kartınızın internet kullanımına açık olduğundan emin olunuz. Sanal kart kullandığınızda kartınızın limitinin yeterli olup olmadığını kontrol ediniz.

Burada cevap bulamadığım sorularımla ilgili nasıl ilerleyebilirim?

Sitede ve mağazada cevap bulamadığınız sorular için +90 224 251 60 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın 6 günü (Pazartesi-Cumartesi) 09:00-18:00 saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Soru, sorun ve önerilerinizi bizimle info@kulaelektronik.com e-posta adresinden de paylaşabilirsiniz.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.