TOPTAN BİLGİSAYAR SARF MALZEME

Kargo Seçenekleri

Kargo Gönderimi

Kula Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılması için büyük özen gösterilmektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından; Aras Kargo ile çalışıyoruz. Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapılmaktadır. Tahmini teslimat süresi 1-5 iş günüdür. Ancak bazı gönderimlerde teslimat bölgesine göre bu süre uzayabilmektedir.

1.500,00 TL'ye kadar olan siparişleriniz anlaşmalı olarak, alıcı ödemeli gönderilmektedir. 1.500,00 TL ve üzeri siparişleriniz ise ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir.

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@kulaelektronik.com adresinden yada +90 224 251 60 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz.

Kargo Takibi

Siparişiniz teslimat adresinde belirttiğiniz adrese yapılacaktır.

Kargo durumunuzun takibini, Siparişlerim bölümündeki Sipariş Detayı kısmında Kargo Takip alanından yapabilirsiniz. Ayrıca sipariş kargo firmasına teslim edildikten sonra gönderilen e-postadaki kargo takip linkini kullanabilirsiniz.

Teslimat Adresini Değiştirme

Kargoya verilene kadar teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Siparişlerim bölümündeki Sipariş Detayı kısmında Teslimat Adresini Güncelle seçeneği ile adresini değiştirebilirsiniz. Ayrıca +90 224 251 60 00 numaralı telefondan bizi arayarak teslimat adresinizi güncelleyebilirsiniz.

Teslim Alma

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına hasar tespit tutanağı tutturarak ürünü teslim almayınız ve iade sürecini başlatınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz. 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden de teslimat uygulamamız vardır. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Burada cevap bulamadığım sorularımla ilgili nasıl ilerleyebilirim?

Sitede ve mağazada cevap bulamadığınız sorular için +90 224 251 60 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın 6 günü (Pazartesi-Cumartesi) 09:00-18:00 saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Soru, sorun ve önerilerinizi bizimle info@kulaelektronik.com e-posta adresinden de paylaşabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.